Voor wie

Duidelijkheid vooraf

Slavenburg Bouw werkt voor projectontwikkelaars, architecten, aanbesteders, eigenaren en toekomstige gebruikers. Virtueel bouwen geeft hen vooraf duidelijkheid over het eindresultaat. Of u nu opdracht geeft voor een kantoor, een school, een ziekenhuis, een hotel of een winkelcentrum.

 

Eigenaren en gebruikers

Als toekomstige gebruiker stelt u specifieke eisen aan een gebouw. Wat voor werkzaamheden of activiteiten vinden hier straks plaats? Hoe verlopen de processen? Ons team verdiept zich – samen met de architect, constructeurs en andere adviseurs – in het bedrijfsproces van de opdrachtgever. Op basis van ervaring en analytisch vermogen zet ons team uw kennis van productieprocessen om naar een functioneel gebouw. Het resultaat vertalen we in een virtueel ontwerp dat aan de basis staat van het daadwerkelijke bouwproces.